bw_12_baner_przeglad_portfolio.png
 

W ramach spotkania odbędzie się przegląd portfolio. Dlatego jeśli zaczynasz swoją przygodę z wizualizacją, lub chcesz porozmawiać o swoich pracach, przygotowaliśmy możliwość konsultacji. Każdy prelegent w przerwach pomiędzy prezentacjami będzie do Waszej dyspozycji. Będzie możliwość dyskusji w grupach, jak i indywidualne rozmowy o swoich pracach. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapisów w poniższym formularzu - dzięki temu będziemy wiedzieć ile jest zainteresowanych słuchaczy i ile czasu musimy przygotować pod ten fragment wydarzenia.
Aby ułatwić konsultacje i uniknąć "problemów technicznych" osoby zainteresowane przeglądem portfolio proszone są o przygotowanie swojego portfolio na profilu Behance lub stronie www, ewentualnie o przyjście na spotkanie z wydrukowanymi pracami. Inne formy prezentacji, mogą stwarzać problemy i przy dużym zainteresowaniu, będą podejmowane przez prelegentów na końcu.

 

Zainteresowanie spotkaniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania i w tym momencie mamy już komplet [90 osób]. Niestety musimy w tym momencie wstrzymać kolejne zapisy.
W ciągu najbliższych kilku dni [do 8 maja] wszystkie zapisy zostaną zweryfikowane oraz potwierdzone i jeśli pokażą się wolne miejsca, będziemy o tym informować na FB
Dzięki za tak pozytywny odbiór!

 

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt - behance@michal-nowak.com